(+48) 22 327 65 65 | getit@getit.eu

Certyfikaty i partnerzy

Strona główna»O nas»Certyfikaty i partnerzy

W GET IT zapewniamy klientom najwyższe standardy.

Dążąc do najwyższego poziomu jakości, kierujemy się również wytycznymi międzynarodowych norm i certyfikatów.
Nasze rozwiązania opierają się czołowych platformach technologicznych, w których rozwój angażujemy się razem z naszym partnerami.

Certyfikaty

Certyfikacja ISO 9001:2015 zapewnia ramy dla naszego systemu zarządzania jakością. 

Numer certyfikatu: HU04/0839

Norma UNE-EN ISO 17100:2015  skierowana jest do firm realizujących usługi tłumaczeniowe. Stanowi ona dodatkowy certyfikat dotyczący systemu zarządzania jakością.

Numer certyfikatu: PL16/0462

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych to nasz priorytet. Opierając się na systemie bezpieczeństwa ISO, wdrożyliśmy procedury gwarantujące bezpieczeństwo danych. Poza procedurami zawartymi w systemie jakości ISO wdrożyliśmy dodatkowe zabezpieczenia elektroniczne. Klientom, którzy wymagają szczególnej ochrony danych, możemy zaproponować podwyższony poziom bezpieczeństwa:  

 

Biuro GET IT spełnia najwyższe wymagania w zakresie rozwiązań informatycznych. W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa powierzanych nam danych oraz jeszcze większy poziom niezawodności infrastruktury informatycznej zdecydowaliśmy się przenieść nasze serwery do nowoczesnego centrum danych znajdującego się w kompleksie Adgar.  

Partnerzy

firma-certyfikaty_logo_kilgray

GET IT jest partnerem Kilgray, czołowego dostawcy technologii Computer Assisted Translation. Łączone zespoły eksperckie z obu firm pracują nad doskonaleniem i dostosowaniem kolejnych wersji oprogramowania do specyfiki językowej i potrzeb tłumaczy oraz klientów.

Information Mapping to powstała w USA w 1967 r. firma, dziś obecna w 20 krajach na świecie. Wykorzystując badania naukowe z zakresu m.in. kognitywistyki, teorii uczenia się i projektowania, opracowała ona rozwiązanie zwiększające efektywność tworzenia i wykorzystywania dokumentacji biznesowej. GET IT jest jedynym partnerem Information Mapping na polskim rynku.