(+48) 22 327 65 65 | getit@getit.eu

GET IT Way

Strona główna»O nas»GET IT Way

Dokładamy wszelkich starań, aby każdego dnia spełniać oczekiwania klientów. Chcemy tworzyć nowe standardy obsługi klienta i dotrzymywać obietnic nawet w przypadku najbardziej złożonych projektów tłumaczeniowych o napiętych terminach. Naszym celem jest sprawienie, by klient mógł polegać na nas w każdym aspekcie naszej współpracy.

Tajemnicą naszej skuteczności są nowoczesne rozwiązania i niezawodny zespół.
To nasza recepta na sukces. Nazywamy je:

GET IT Way

Co składa się na GET IT WAY?

firma-getitway_head-peace

To gwarancja spokojnej głowy. Przekazując nam zlecenie, mogą Państwo przestać martwić się o jego wykonanie. Zadbamy o jakość i punktualność. Często trudny i żmudny proces tłumaczenia na dużą skalę stanie się nieinwazyjny i bezstresowy.

firma-getitway_box_blank

To specjalna grupa rozwiązań. Perfect Match pozwala nam zagwarantować odpowiednią (uzgodnioną) jakość, kompletność i spójność terminologiczną.

firma-getitway_box_blank

To coś więcej niż gwarancja terminowości – to gotowość do podejmowania wyzwań. Dzięki naszym rozwiązaniom realizujemy nawet największe zlecenia o napiętym terminie i dostarczamy gotowe dokumenty na czas.

firma-getitway_box_blank

W GET IT szczycimy się swoją dostępnością. Nasi klienci mają zagwarantowaną szybkość odpowiedzi – zawsze kontaktujemy się najpóźniej w ciągu 30 minut. Dla klientów, którzy stale korzystają z naszych usług, uruchomiliśmy serwis wieczorny. Dzięki temu możemy być do Państwa dyspozycji także poza standardowymi godzinami pracy.

firma-getitway_box_blank

To niepowtarzalna kultura pracy w GET IT. Pracujemy tutaj, bo sprawia nam to frajdę. Pracujemy tutaj, bo jesteśmy dumni z tego, co robimy. Dbamy o to, aby nasze relacje wewnętrzne (ze współpracownikami) i zewnętrzne (z klientami i partnerami biznesowymi) charakteryzowały się nastawieniem na partnerstwo i rozwój. Współpraca w takim zespole daje nam wiele satysfakcji.

firma-getitway_box_blank

To nasz system przyjmowania reklamacji i reagowania na nie. W GET IT nastawiamy się na znalezienie rozwiązania nie tylko możliwie najszybszego, lecz także najbardziej korzystnego dla klienta. Nie traktujemy reklamacji jako kłopotliwej sytuacji biznesowej. Dla nas to okazja do lepszego zrozumienia Państwa potrzeb i zacieśnienia wzajemnych relacji. 

firma-getitway_box_blank