O nas

NIE PODDAJEMY SIĘ ZMIANOM. MY JE WYPRZEDZAMY.

 

Od ponad 25 lat wspieramy światowe korporacje i firmy z sektora MŚP, dostarczając profesjonalne usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie. Trzonem naszej działalności były i będą tłumaczenia, jednak wraz ze zmieniającym się otoczeniem rynkowym rozbudowaliśmy także inne umiejętności i zyskaliśmy cenne doświadczenie.W getit nie tylko obsługujemy proces tłumaczeniowy. Optymalizujemy go i kompleksowo nim zarządzamy. Nasi klienci mają pewność, że przepływ informacji i danych poufnych jest bezpieczny, a treści są tłumaczone z najwyższą starannością na większość języków świata. Rozumiemy, jak ważną rolę odgrywa skrupulatność. Dbamy o każdy detal, zarówno na etapie tłumaczeń, jak i podczas wymiany danych.

 

Dzięki naszym usługom zyskujesz nie tylko tłumaczenia idealnie dopasowane do twoich potrzeb, ale również wsparcie procesowe. Zintegrujemy się z twoim systemem, by pobierać dane w wygodny dla ciebie sposób. Zapewnimy bezpieczną wymianę treści. Zadbamy o tłumaczenie, redakcję i zwrot w wyznaczonym formacie, miejscu i czasie.

 

To, co nas wyróżnia, to jakość naszych usług. Współpracujemy z największymi graczami w branży farmaceutycznej, medycznej, energetycznej i wielu innych.

 

­­

Jak pracujemy?

Słuchamy i słyszymy

Precyzyjnie odpowiadamy na twoje potrzeby. Jesteśmy nastawieni na ich poznanie i zrozumienie — zarówno podczas przygotowania oferty, jak i w fazie realizacji. Właśnie za to cenią nas największe globalne firmy w wielu branżach. Zawsze szukamy najbardziej korzystnego rozwiązania. Ponad 98% naszych projektów jest przyjmowanych bez uwag.

Jacy jesteśmy?

Jesteśmy elastyczni

Naszą ofertę i sposób pracy dopasowujemy do twoich potrzeb. Sprawnie współpracujemy z największymi globalnymi organizacjami. Gwarantujemy uzgodnioną jakość, ponadprzeciętną wydajność i spójność terminologiczną w najbardziej złożonych projektach. Wspierają nas innowacyjne technologie i systemy kontroli jakości. Oferujemy różne rodzaje tłumaczeń i adekwatne poziomy cen.

Czym jest dla nas odpowiedzialność?

Zapewniamy święty spokój. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każde przyjęte zlecenie. Zadbamy o jakość i terminowość oraz prawidłowe rozliczenie. Proces tłumaczenia staje się bezstresowy i niezauważalny. Dbamy o niezawodność oraz ponadprzeciętny poziom obsługi, nieustannie pracując na twoje zaufanie. Znajdziemy wyjście również w sytuacji kryzysowej

Jakim partnerem biznesowym jesteśmy?

Pracujemy z największymi globalnymi markami i liderami branżowymi. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych wykonawców: najlepszych tłumaczy, redaktorów, weryfikatorów czy grafików – ekspertów w swoich branżach. Tworzymy firmę, w której lubimy pracować i z którą lubią współpracować nasi partnerzy i klienci. Dzięki przynależności do stowarzyszeń branżowych i udziale w międzynarodowych konferencjach jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, uczymy się i uczymy innych. Łączymy naszych klientów z najlepszymi podwykonawcami i dostawcami technologii językowych na świecie.

Formularz kontaktowy    Zaznaczenie wszystkich zgód jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji kontaktu z Państwem. Zgodnie z prawem, każda ze zgód musi być oznaczona przez Państwa osobno, dobrowolnie, świadomie, znając cel i zakres przetwarzania danych.

    CEL: dostarczenie Państwu informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GET IT Sp. z o.o., ul.Skierniewicka 10 A, 01-230 Warszawa, NIP: 5252133967 , KRS: 0000045032. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.
    CEL: przetwarzanie danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez GET IT Sp. z o.o., ul.Skierniewicka 10 A, 01-230 Warszawa, NIP: 5252133967 , KRS: 0000045032, e-mail: getit@getit.eu, tel: +48 22 327 65 65 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, jak również prawie do wycofania zgody w każdym czasie.
    CEL: dostarczenie Państwu odpowiedzi na Państwa zapytanie (zamówienie). Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, oraz przekazanie mojego adresu e-mail do GET IT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przetwarzanie moich danych osobowych w celu wypełnienia formularza kontaktowego oraz procesu składania zamówienia, zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.


    Politykę przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w zakładce Klauzula informacyjna.