fbpx
pl
pl en de

Jesteśmy dostawcą tłumaczeń
dla największych globalnych korporacji

Od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą projektów tłumaczeniowych, eliminując bariery językowe w biznesie. Dzięki nam klienci mogą skoncentrować się na tym, co dla nich najważniejsze — urzeczywistnianiu swoich planów i aspiracji na dowolnym rynku.

Elastyczność, terminowość i profesjonalna obsługa są najważniejszymi atutami GET IT. Wdrożone w firmie procesy i standardy jakości pozwalają nam sprawnie pracować z największymi globalnymi korporacjami o rozbudowanej strukturze.

Dzięki zaawansowanej technologii i wyspecjalizowanym zespołom tłumaczy, weryfikatorów i koordynatorów realizujemy bardzo duże, skomplikowane i wieloetapowe projekty. Dziennie tłumaczymy nawet 2000 stron, a rocznie — ponad 250 000, co jeszcze nie wyczerpuje naszych możliwości.

Naszą receptą na sukces są wartości GET IT:

Słuchamy i słyszymy

Precyzyjnie odpowiadamy na potrzeby klientów. Jesteśmy nastawieni na ich poznanie i zrozumienie — zarówno podczas przygotowania oferty, jak i w fazie realizacji tłumaczenia i jego odbioru. Właśnie za to cenią nas największe globalne firmy w wielu branżach. Zawsze szukamy rozwiązania najbardziej korzystnego dla klienta. Ponad 98% realizowanych przez GET IT zleceń jest przyjmowanych bez uwag.

Jesteśmy elastyczni

Naszą ofertę i sposób pracy dopasowujemy do potrzeb klienta. Potrafimy sprawnie współpracować z największymi globalnymi organizacjami. Gwarantujemy uzgodnioną jakość, ponadprzeciętną wydajność i spójność terminologiczną nawet w najbardziej złożonych projektach. Wspierają nas innowacyjne technologie i systemy kontroli jakości. Oferujemy różne rodzaje tłumaczeń i adekwatne poziomy cen.

Zapewniamy święty spokój

Zapewniamy klientom święty spokój. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każde przyjęte zlecenie. Zadbamy o jakość i terminowość oraz prawidłowe rozliczenie. Proces tłumaczenia staje się bezstresowy i niezauważalny. Dbamy o niezawodność oraz ponadprzeciętny poziom obsługi, nieustannie pracując na zaufanie klientów. Znajdziemy wyjście również w sytuacji kryzysowej.

Wyznaczamy standardy

Jesteśmy pionierem w stosowaniu najnowszych, zaawansowanych technologii językowych. Pracujemy z największymi globalnymi markami i liderami branżowymi. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych wykonawców: najlepszych tłumaczy, redaktorów, weryfikatorów czy grafików – ekspertów w swoich branżach. Tworzymy firmę, w której lubimy pracować i z którą lubią współpracować nasi partnerzy i klienci.

Kiedy zakładaliśmy firmę w połowie lat dziewięćdziesiątych, wyznaczaliśmy standardy jakościowe w branży profesjonalnych usług tłumaczeniowych. Przez lata obserwowaliśmy ogromne zmiany zarówno w rozwoju tej dziedziny usług, jak i w oczekiwaniach klientów. Teraz GET IT jest pionierem w stosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych — w tym sztucznej inteligencji — i wykorzystywaniu tych rozwiązań do poprawy jakości i efektywności współpracy z klientami.” 

Piotr Czajkowski, właściciel i CEO

 

STOWARZYSZENIA BRANŻOWE I KONFERENCJE

Dzięki przynależności do stowarzyszeń branżowych i udziale w międzynarodowych konferencjach jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, uczymy się i uczymy innych. Łączymy naszych klientów z najlepszymi podwykonawcami i dostawcami technologii językowych na świecie.

Należymy do międzynarodowych stowarzyszeń w branży lokalizacyjnej:

 

LOGO POLOT PALSP

Jesteśmy jednym z członków-założycieli POLOT – organizacji skupiającej dostawców profesjonalnych usług tłumaczeniowych i podmiotów powiązanych z branżą tłumaczeniową w Polsce.

 

Bierzemy aktywny udział w międzynarodowych konferencjach,

na których spotykają się autorytety branży tłumaczeniowej i językowej z całego świata:

LocWorld Elia tcworld Meet Central Europe Translation and Localisation Conference Konferencja Tłumaczy soap!

 

pl
pl en de