pl
pl en de

Medycyna i farmacja

Od ponad 20 lat świadczymy usługi dla firm z branży medycznej, współpracując z najbardziej doświadczonymi tłumaczami. Wiemy, jak duże znaczenie ma tutaj precyzja, odpowiednia terminologia oraz spójność, a także poufność informacji. Dzięki odpowiednim procesom radzimy sobie z najbardziej wymagającymi projektami.

Przykłady najczęściej tłumaczonych projektów

Case study: Usługa dopasowana do potrzeb klienta

Wprowadzając produkty na nowy rynek, trzeba liczyć się z tym, że zmierzymy się z wyzwaniem lokalnych regulacji i nietypowych wymagań. Właśnie z taką sytuacją zetknął się nasz klient, jeden z liderów rynku farmaceutycznego w Polsce, który przechodził procedurę rejestracji leków za wschodnią granicą. Pomogliśmy rozwiązać ten problem, wykonując indywidualną usługę, dostosowaną do jego potrzeb.

Przetłumaczone dokumenty urzędowe składane do zagranicznego organu rejestrowego musiały być uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego, którego firma nie miała na etacie. W tym przypadku wymagano także, aby tłumaczenia były trwale połączone z oryginałami, zszyte sznurkiem i oklejone rozetą, co standardowo nie jest praktykowane w naszym kraju. Menedżer projektu stanął więc przed nietypowym wyzwaniem organizacyjnym. Dodatkową trudnością był krótki czas na dostarczenie całej dokumentacji.

Na potrzeby tego zlecenia opracowaliśmy specjalną metodologię pracy. Klient nie musiał się zajmować logistyką, a nasi tłumacze w dwa dni dostarczyli 15 kompletów dokumentów w wymaganej formie. Dzięki temu elastycznemu podejściu udało się w zakładanym terminie spełnić wymagania zagranicznego urzędu, a firma z sukcesem dokończyła formalną, skomplikowaną procedurę rejestracyjną.

 

Jesteśmy elastyczni, a naszym wyróżnikiem jest wzorowa obsługa klienta. Dla dokumentów, w których nie ma miejsca na kompromisy, dajemy najwyższe gwarancje jakości.

Radzimy sobie w sytuacjach kryzysowych, w których najważniejszy jest czas lub budżet został ograniczony. Dopasujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Wyceń swój projekt

Nasi klienci

Abbott ♦ Adamed ♦ Alcon ♦ Allergan ♦ Amgen ♦ Boehringer Ingelheim ♦ GE Healthcare ♦ Herbapol ♦ Ipsen ♦ IQVIA ♦ Lek ♦ Lux Med ♦ Medicover ♦ MSD ♦ Novartis ♦ Novo Nordisk Pharma ♦ Pfizer ♦ Pierre Fabre ♦ Polfa ♦ Polpharma ♦ Polfarmex ♦ Roche Polska ♦ Sandoz ♦ Smith & Nephew ♦ UCB ♦ Valeant Pharma ♦ Vedim ♦ Vertex ♦ Werfen

pl
pl en de