fbpx
pl
pl en de

Tłumaczenia ustne

Klient koncentruje się na merytoryce, GET IT usuwa bariery językowe. Angażujemy sprawdzonych ekspertów językowych ze znajomością branży. Dostarczamy niezbędny sprzęt i zapewniamy komfort prowadzenia rozmów biznesowych czy organizacji konferencji.
Tłumaczenie ustne wykonujemy w trzech wariantach:

TŁUMACZENIE KONSEKUTYWNE

Tłumaczenia ustne wykonywane najczęściej bez dodatkowego sprzętu — przekład następuje w przerwach wypowiedzi (podwaja czas wypowiedzi oryginalnej).

Tłumaczenia konsekutywne mają zastosowanie podczas spotkań biznesowych, uroczystych wystąpień publicznych, a także podczas wykonywania czynności prawnych u notariusza lub w kancelariach prawnych. Mogą być również uwierzytelnione (wykonane przez tłumacza przysięgłego).

TŁUMACZENIE SYMULTANICZNE

Tłumaczenie ustne wykonywane równolegle z wypowiedzią mówcy. Udział w nim bierze zawsze dwóch ekspertów zmieniających się co 20 minut. Odbywa się za pomocą kabiny wyposażonej w sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, a także odbiorników ze słuchawkami. Może być prowadzone jednocześnie w wielu językach.

TŁUMACZENIE SZEPTANE

Odmiana tłumaczenia symultanicznego. Wykonuje się je równolegle do wypowiedzi mówcy, najczęściej jednak bez dodatkowego sprzętu. Tłumacz po prostu szepcze do swojego odbiorcy.

 

O czym należy pamiętać podczas zamawiania usług tłumaczy ustnych w artykule eksperta: „Zanim zaprosisz tłumacza — czyli co nieco o tłumaczeniach ustnych”

 

Interesują Cię tłumaczenia ustne?
Napisz do nas lub zadzwoń!
22 327 65 65
poniedziałek-piątek 8:00-18:00

Oprócz tłumaczeń oferujemy usługi dodatkowe

Usługi językowe
Weryfikacja
Redakcja
Zarządzanie terminologią
Transkreacja
Usługi techniczne
Pliki nieedytowalne (OCR)
Edycja graficzna
Skład (DTP)
Dokumenty niestandardowe
Tworzenie i obsługa pamięci tłumaczeń
Wynajem sprzętu do tłumaczeń ustnych
Rozwiązania
Panel klienta
Wsparcie wewnętrznych działów tłumaczeń
Kwalifikowany podpis elektroniczny
Quickreports — tłumaczenie raportów okresowych
SmartCAD — tłumaczenie rysunków technicznych
Tłumaczenie audiowizualne
Back translation
Tłumaczenie stron www
Szkolenia
Tłumaczenia w siedzibie klienta
Zaufali nam (m.in.):
Mercedes Benz
Pfizer
Polpharma
Panasonic
citroen
Linklaters
Opel
SKS
Siemens Gamesa
Adamed
Potwierdzam, że GET IT Sp. z o.o. wykonała na nasze zlecenia tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pisemne z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego na język polski i odwrotnie.
Tłumaczone dokumenty zawierały terminologię z zakresu prawa i finansów.
Wszystkie tłumaczenia zostały wykonane należycie i terminowo.
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Komandytowa
Firma GET IT wykonała na nasze zlecenie szereg tłumaczeń pisemnych wraz z weryfikacją w kombinacji języka polskiego z angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim oraz odwrotnie. Były to tłumaczenia specjalistyczne o tematyce prawnej i ekonomicznej.
W naszej ocenie wszystkie zlecenia zostały wykonane z najwyższą starannością. Na uwagę zasługują: fachowa terminologia, terminowość prac i najwyższa jakość obsługi.
LINKLATERS C.Wiśniewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Firma Citroën Polska Sp. z o.o. współpracuje z GET IT od 2001 roku.
Biuro realizuje dla nas tłumaczenia pisemne – głównie w kombinacji językowej francuski – polski. Nasze tłumaczenia to przeważnie tłumaczenia specjalistyczne z branży motoryzacyjnej (dokumentacja techniczna, normy i metody w obsłudze posprzedażnej).
Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fachowa terminologia, terminowość i najwyższa jakość obsługi.
Citroën Polska Sp. z o.o.
Biuro realizuje dla nas tłumaczenia pisemne – głównie w kombinacji językowej PL-EN-PL, ES-PL-ES. Nasze zlecenia to przeważnie tłumaczenia z branży energetycznej i technicznej, specyfikacje przetargowe i techniczne, tłumaczenia instrukcji i innych dokumentów.
Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fachowa terminologia, terminowość i najwyższa jakość obsługi.
Siemens Gamesa Renewable Energy Poland Sp. z o.o., dawniej Gamesa Energia Polska Sp. z o.o.
Panasonic Marketing Europe GmbH Oddział w Polsce od 2014 roku współpracuje z biurem tłumaczeń GET IT w zakresie tłumaczeń pisemnych. Współpraca przebiega profesjonalnie, w sposób zorganizowany, rzeczowy i uprzejmy. Usługi GET IT spełniają nasze specjalistyczne wymagania terminologiczne w zakresie profesjonalnych treści dotyczących elektroniki, optyki oraz elektrotechniki. Zespół GET IT jest rzetelny i prezentuje pełne zaangażowanie, oferując na każdym etapie współpracy gotowość niesienia wsparcia i rozwiązania problemów klienta.
Panasonic Marketing Europe GmbH
pl
pl en de