pl
pl en de

Tłumaczenia ustne

Klient koncentruje się na merytoryce, GET IT usuwa bariery językowe. Angażujemy sprawdzonych ekspertów językowych ze znajomością branży. Dostarczamy niezbędny sprzęt i zapewniamy komfort prowadzenia rozmów biznesowych czy organizacji konferencji.
Tłumaczenie ustne wykonujemy w trzech wariantach:

TŁUMACZENIE KONSEKUTYWNE

Tłumaczenia ustne wykonywane najczęściej bez dodatkowego sprzętu — przekład następuje w przerwach wypowiedzi (podwaja czas wypowiedzi oryginalnej).

Tłumaczenia konsekutywne mają zastosowanie podczas spotkań biznesowych, uroczystych wystąpień publicznych, a także podczas wykonywania czynności prawnych u notariusza lub w kancelariach prawnych. Mogą być również uwierzytelnione (wykonane przez tłumacza przysięgłego).

TŁUMACZENIE SYMULTANICZNE

Tłumaczenie ustne wykonywane równolegle z wypowiedzią mówcy. Udział w nim bierze zawsze dwóch ekspertów zmieniających się co 20 minut. Odbywa się za pomocą kabiny wyposażonej w sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, a także odbiorników ze słuchawkami. Może być prowadzone jednocześnie w wielu językach.

TŁUMACZENIE SZEPTANE

Odmiana tłumaczenia symultanicznego. Wykonuje się je równolegle do wypowiedzi mówcy, najczęściej jednak bez dodatkowego sprzętu. Tłumacz po prostu szepcze do swojego odbiorcy.

Interesują Cię tłumaczenia ustne?
Napisz do nas lub zadzwoń!
22 327 65 65
poniedziałek-piątek 8:00-18:00

Oprócz tłumaczeń oferujemy usługi dodatkowe

Usługi językowe
Weryfikacja
Redakcja
Zarządzanie terminologią
Transkreacja
Usługi techniczne
Pliki nieedytowalne (OCR)
Edycja graficzna
Skład (DTP)
Dokumenty niestandardowe
Tworzenie i obsługa pamięci tłumaczeń
Wynajem sprzętu do tłumaczeń ustnych
Rozwiązania
Panel klienta
Wsparcie wewnętrznych działów tłumaczeń
Kwalifikowany podpis elektroniczny
Quickreports — tłumaczenie raportów okresowych
SmartCAD — tłumaczenie rysunków technicznych
Tłumaczenie audiowizualne
Back translation
Tłumaczenie stron www
Szkolenia
Tłumaczenia w siedzibie klienta
Zaufali nam (m.in.):
Potwierdzam, że GET IT Sp. z o.o. wykonała na nasze zlecenia tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pisemne z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego na język polski i odwrotnie.
Tłumaczone dokumenty zawierały terminologię z zakresu prawa i finansów.
Wszystkie tłumaczenia zostały wykonane należycie i terminowo.
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Komandytowa
Firma GET IT wykonała na nasze zlecenie szereg tłumaczeń pisemnych wraz z weryfikacją w kombinacji języka polskiego z angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim oraz odwrotnie. Były to tłumaczenia specjalistyczne o tematyce prawnej i ekonomicznej.
W naszej ocenie wszystkie zlecenia zostały wykonane z najwyższą starannością. Na uwagę zasługują: fachowa terminologia, terminowość prac i najwyższa jakość obsługi.
LINKLATERS C.Wiśniewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Firma Citroën Polska Sp. z o.o. współpracuje z GET IT od 2001 roku.
Biuro realizuje dla nas tłumaczenia pisemne – głównie w kombinacji językowej francuski – polski. Nasze tłumaczenia to przeważnie tłumaczenia specjalistyczne z branży motoryzacyjnej (dokumentacja techniczna, normy i metody w obsłudze posprzedażnej).
Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fachowa terminologia, terminowość i najwyższa jakość obsługi.
Citroën Polska Sp. z o.o.
Biuro realizuje dla nas tłumaczenia pisemne – głównie w kombinacji językowej PL-EN-PL, ES-PL-ES. Nasze zlecenia to przeważnie tłumaczenia z branży energetycznej i technicznej, specyfikacje przetargowe i techniczne, tłumaczenia instrukcji i innych dokumentów.
Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fachowa terminologia, terminowość i najwyższa jakość obsługi.
Siemens Gamesa Renewable Energy Poland Sp. z o.o., dawniej Gamesa Energia Polska Sp. z o.o.
Panasonic Marketing Europe GmbH Oddział w Polsce od 2014 roku współpracuje z biurem tłumaczeń GET IT w zakresie tłumaczeń pisemnych.
Od początku GET IT przykładał dużą wagę do poznania naszych potrzeb i przedstawienia oferty w pełni odpowiadającej naszym oczekiwaniom. Współpraca przebiega profesjonalnie, w sposób zorganizowany, rzeczowy i uprzejmy.
Usługi GET IT spełniają nasze specjalistyczne wymagania terminologiczne w zakresie profesjonalnych treści dotyczących elektroniki, optyki oraz elektrotechniki.
Zespół GET IT jest rzetelny i prezentuje pełne zaangażowanie, oferując na każdym etapie współpracy gotowość niesienia wsparcia i rozwiązania problemów klienta.
Dotychczasowa jakość współpracy daje nam podstawy do stwierdzenia, że GET IT jest partnerem rzetelnym i godnym polecenia.
Panasonic Marketing Europe GmbH
pl
pl en de